Client Login
خانه انواع ماساژ مقالات ماساژ انواع روغن تماس با ما
 

Facial massage by female experienced

سالن زیبایی پوست بلک ارکید در مجموعه باغ شاطر تجریش  تهران

Bihada skin beauty salon in Tehran

ما چهره زیبای شما را که در خواب فرورفته  بیدار می کنیم

زیر نظر متخصصین ایرانی و ژاپنی

مختص بانوان علی الخصوص بانوان عزیز ژاپنی ساکن در تهران

テヘランで日本人女性によって行わマッサージや美容サービス

Body Care Line

Esthetic Salon

سالن زیبایی پوست  این افتخار را دارد با چندین سال سابقه و زیرنظر متخصصین ایرانی و ژاپنی چهره شما را زیبا و درخشان نماید.

جوانسازی پوست

از بین بردن موهای زائد بدن و صورت

ماساژ ، لیفتینگ و پاکسازی صورت

 

Relaxation && Massage

ماساژ ، لیفتینگ و پاکسازی پوست صورت

ماساژ و لیفتینگ صورت به سبک ژاپنی با انواع کرم به وسیله دست انجام می گیرد.

ماساژ باعث شادابی پوست ، لیفتینگ گونه ها ، دایت موضعی از بین رفتن غبغب و چروک های ناشی از انقباض عضلات سطحی و گردن ، خطوط اخم بین ابروها ، خطوط عرضی وسط پیشانی چروکهای شعاعی گوشه چشم ها و شفاف شدن چهره می شود.

پاکسازی پوست صورت با مواد گیاهی و دریایی بوده و کلیه موادی که استفاده می شود ساخت کارخانجات معتبر ژاپن و بدون عوارض جانبی می باشد.

 

Skin Rejuvenation

جوانسازی پوست

با افزایش سن و کاهش فعالیت کلازن سازی در پوست به تدریج پوست شادابی و طراوت خود را از دست داده و دچار چین و چروک افتادگی- لک - کلاسما ملاسما خطوط ظریف و عمیق می شود ،سیگار کشیدن - تغذیه نامناسب قرار گرفتن در معرض آفتاب روند پیری پوست را تسریع می کند.

امروزه روشهایی جهت جوانسازی پوست صورت ابداع شده که بهترین و موثرترین آن لیزر می باشد. لیزرها دستگاه هایی هستند  که به وسلیه منبع نورانی طیف وسیعی از نور را 520 تا 690 نانومتر ایجاد و به کمک فیلترهایی آنها را به طور اختصاصی بر اساس هدف مورد نظر به پوست می تابانند و بخش های مختلف پوست از سطح تا عمق را مورد هدف قرار می دهند.

اثرات مثبت این روش در درمان ضایعات غروقی پوست، لک های ناشی از آفتاب کک و مک ، چند رنگی پوست، اصلاح قوام پوست، تحریک کلاژن سازی و سفت شدن و رفع چروک پوست موثر می باشد. تعداد جلسات در این روش متعدد بوده ( 5 الی 6 جلسه ) با فواصل یک ماه و آثار آن بعد از چند ماه مشخص می شود.

Hair Remaval

 از بین بردن موهای زائد

امروزه لیزر به عنوان بهترین و موثرترین و سریع ترین روش از بین بردن موهای ناخواسته جای خود را در سرتاسر دنیا باز کرده است.در یک بررسی در آمریکا 80 میلیون خانم، مبلغی بیش از 500 میلیون دلار صرف خرید فرآورده های از بین برنده مو و حدود یک میلیون خانم مجموعا یک میلیون دلار خرج انجام الکترولیز کرده اند.

با پیدایش لیزر، علی رغم گران بودن این تکنیک، ولی به دلیل کاهش تعداد جلسات درمان و تاثیر بیشتر برای از بین بردن دائم موهای زائد، در 2 سال گذشته فقط یک چهارم هزینه های یاد شده صرف درمان این مشکل شده است.پس این روش دارای جنبه های اقتصادی نیز است اشعه لیزر به طور اختصاصی رنگدانه ملانین موجود در فولیکول مو را هدف قرار می دهد بدون آنکه به بافت اطراف آسیب برساند.

زمانی که اشعه لیزر به پوست تابیده می شود تنها سوزش مختصری احساس می شود که با ژل خنک کننده یا کیسه یخ قبل و بعد از لیزر به حداقل می رسد.

در چرخه رشد مو ( آناژن - تلوژن- کاتاژن ) لیزر در مرحله اصلی آناژن( مرحله فعال و زایش مو ) بالاترین اثر ممکنه را دارد. در اغلب افراد بین پیج تا شش جلسه به فاصله یک تا سه ماه یک بار ( بستگی به محل درمان ) لیزر انجام می شود.

از بین بردن موهای زائد بدن و صورت ، زیر بغل ، خط مایو ، ساعد ، بازو ، ساق پا ، ران پا ، باسن ، کمر ، پشت ، کتف ، سینه ، شکم ، گردن ، روی پا ، انگشت پا ، پشت دست ، انگشت دست و تمام بدن به غیر از چشم و اطراف چشم عمل لیزر ممکن می باشد.

 

facial course

پاک سازی پوست Cleaing & Washing

ماسک صورت  Face Mask

ماساژ صورت با انواع کرم ها  Massage with Cream

انواع ماسک صورت  Face Mask

 آبرسانی به پوست صورت   Skin lation

کرم محافظ پوست صورت   Protective Cream Face

کرم ضد آفتاب  Sunscreen

شفاف سازی صورت  Whiten Caurse

ضد جوش  Acne Caurse

 

Handy Massage

Lifting Massage

Relaxation Massage

Hot Stone Massage

جوان سازی پوست به وسیله لیزر  Phata Facial

ماساژ پا با دستگاه    Foot Massage

سونیک      Sanic

 

موبایل هماهنگی :09198480800

尊敬日本の女性はあなたのサービスにあり

 

 

 

فیلم آموزشی ماساژحرکات اصلاحیفواید ماساژ ماساژ شمعمشاوره